Kontakt z nami


W sprawie Ceremonii Ślubnej

* Rodzaj Uroczystości:

* Pola wymaganeW sprawie Ceremonii Chrztu Świętego

* Pola wymaganeW sprawie Sesji Zdjęciowej

* Rodzaj sesji:

* Pola wymaganeW sprawie Studniówki

* Rodzaj oferty:

* Pola wymaganeW innej sprawie

* Pola wymaganeNapiszcie nam o Waszym wyjątkowym Ślubie. Niech ten formularz będzie wskazówką, o czym warto wspomnieć. Pozwólcie nam Was poznać oraz przybliżyć nam Waszą Uroczystość.

Nie zapomnijcie wspomnieć nam, w jakich miejscowościach będzięcie się przygotowywać, gdzie odbędzie się ceremonia oraz przyjęcie weselne.

Jeśli chcielibyście zapytać nas o sesję ślubną, narzeczeńską bądź „dla dwojga” - wspomnijcie nam, skąd jesteście (lub w jakim miejscu chcielibyście ją zrealizować).

Macie już propozycję terminu sesji? Napiszcie o niej.

Pamiętajcie, że im więcej napiszecie o swoich oczekiwaniach, pomysłach, tym lepiej pozwolicie nam zrozumieć Wasze potrzeby.

Drodzy, jeszcze jedna uwaga - nie umawiamy spotkań oraz sesji na niedziele. Nasza dyspozycyjność w soboty w trakcie trwania sezonu ślubnego również może być bardzo ograniczona.

Krótkie FAQ


Czy możemy zapytać Was o termin telefonicznie, zanim wyślemy do Was wiadomość?

Oczywiście. Dzwońcie lub piszcie do nas pod nr: +48 504 829 938 (Paulina). Podkreślamy jednak, że nie jest to najlepsza forma kontaktu z nami - z uwagi na częstą pracę „w terenie” i notoryczny brak zasięgu w niektórych pomieszczeniach w domu nie zawsze możemy odebrać 🙁

Skąd jesteście? Gdzie pracujecie?

Mieszkamy w małej miejscowości na Mazowszu (Augustowo, gmina Długosiodło). Do naszych Par Młodych dojeżdżamy na terenie całej Polski 🙂

Czy możemy się z Wami spotkać?

Jak najbardziej! Chętnie spotkamy się z Wami i porozmawiamy o szczegółach osobiście. Z naszymi Parami Młodymi najczęściej widzimy się w Wyszkowie. Czasem bywamy też w Warszawie (szczególnie, jeśli nasza Para przybywa do nas z drugiego końca Polski).

Mieszkamy w innej części Polski. Chcielibyśmy zarezerwować u Was termin, ale nie mamy możliwości, by przyjechać do Was.

To żaden problem! Wszelkie szczegóły ustalimy z Wami mailowo bądź telefonicznie, a umowę wyślemy listownie. Możemy również porozmawiać o szczegółach przez Facebooka.