Napiszcie nam o Waszym wyjątkowym Ślubie. Niech ten formularz będzie wskazówką, o czym warto wspomnieć. Pozwólcie nam Was poznać oraz przybliżyć nam Waszą Uroczystość.

Nie zapomnijcie wspomnieć nam, w jakich miejscowościach będzięcie się przygotowywać, gdzie odbędzie się ceremonia oraz przyjęcie weselne.

Jeśli chcielibyście zapytać nas o sesję ślubną, narzeczeńską bądź „dla dwojga” - wspomnijcie nam, skąd jesteście (lub w jakim miejscu chcielibyście ją zrealizować).
Macie już propozycję terminu sesji? Napiszcie o niej.

Pamiętajcie, że im więcej napiszecie o swoich oczekiwaniach, pomysłach, tym lepiej pozwolicie nam zrozumieć Wasze potrzeby.

Drodzy, jeszcze jedna uwaga - nie umawiamy spotkań oraz sesji  na niedziele. Nasza dyspozycyjność w soboty w trakcie trwania sezonu ślubnego również może być bardzo ograniczona.

 

Krótkie FAQ

Czy możemy zapytać Was o termin telefonicznie, zanim wyślemy do Was wiadomość?
- Oczywiście. Dzwońcie lub piszcie do nas pod nr: +48 504 829 938 (Paulina). Podkreślamy jednak, że nie jest to najlepsza forma kontaktu z nami - z uwagi na częstą pracę „w terenie” i notoryczny brak zasięgu w niektórych pomieszczeniach w domu nie zawsze możemy odebrać :(

Skąd jesteście? Gdzie pracujecie?
- Mieszkamy w małej miejscowości na Mazowszu (Augustowo, gmina Długosiodło). Do naszych Par Młodych dojeżdżamy na terenie całej Polski :-)

Czy możemy się z Wami spotkać?
- Jak najbardziej! Chętnie spotkamy się z Wami i porozmawiamy o szczegółach osobiście. Z naszymi Parami Młodymi najczęściej widzimy się w Wyszkowie. Czasem bywamy też w Warszawie (szczególnie, jeśli nasza Para przybywa do nas z drugiego końca Polski).

Mieszkamy w innej części Polski.  Chcielibyśmy zarezerwować u Was termin, ale nie mamy możliwości, by przyjechać do Was.
- To żaden problem! Wszelkie szczegóły ustalimy z Wami mailowo bądź telefonicznie, a umowę wyślemy listownie. Możemy również porozmawiać o szczegółach przez Facebooka.

 

(Pola oznaczone * są wymagane)

 
* Wasze imiona:
* Email:

 

* Termin ślubu lub sesji:
* Miejsce przygotowań, ślubu, wesela (lub sesji):
* Jakie zdjęcia lubicie, co jest dla Was ważne w fotografii?:
* Jak trafiliście na naszą stronę?
 
* Wiadomość:
 
 
* Przepisz znaki z obrazka do pola poniżej.