Duet Fotografów zza obiektywów 😉

 

Cześć!

Nazywamy się Paulina i Tomek. Od kilku lat jesteśmy szczęśliwym małżeństwem. A że trudno nas rozdzielić – zawsze pracujemy w duecie 😉 Oprócz uczucia, spoiwem naszego związku jest wspólna pasja.

duet fotografów ślubnych

duet fotografów ślubnych

To, co robimy, daje nam satysfakcję i sprawia przyjemność. Radość, jaką czerpiemy z fotografowania, przekłada się na atmosferę naszej pracy z Wami. Chcemy, byście również mogli czerpać z niej pozytywną energię oraz byście czuli się przy nas swobodnie, bezpiecznie.

To nasza recepta na udaną współpracę, miłe wspomnienia i piękne zdjęcia ślubne!

Jak często podkreślamy, lubimy naturalność, szczere emocje, wzruszenia. Prawdopodobnie dlatego naszym konikiem jest Fotografia Ślubna. Niemałą frajdę sprawia nam uwiecznianie na zdjęciach Narzeczonych, ich ślubnych przygotowań, momentu, w którym ślubują sobie Miłość, a następnie świetnie bawią się na przyjęciu, otoczeni bliskimi im osobami.

Na kształt historii, którą opowiadamy, ogromny wpływ ma to, że… mamy różne charaktery, a na dodatek każde z nas ma na fotografię ślubną swój własny pomysł 🙂
Tomasz – cichy introwertyk – ceni sobie prostotę, woli być niewidocznym obserwatorem, chętnie sięga po długi obiektyw i łowi sytuacje z ukrycia. Lub fotografuje wszystko to, co wymaga symetrii idealnej 😉 Paulina – ekspresyjna i emocjonalna gaduła – chętniej pędzi w wir wydarzeń (często narażając się Tomkowi i operatorom kamer 😉 ), zaraża wszystkich wokół swoim uśmiechem, uwielbia dynamiczne kadry, ale i detale (a już szczególnie, gdy zawierają one elementy roślinne 😉 ). A dla Was… spotykamy się gdzieś w połowie, łączymy nasze wizje i spojrzenia, by zdjęcia ślubne, które otrzymacie, były spójne i wyważone.

W dniu ślubu skupiamy się na reportażu. Chwytamy momenty takimi, jakimi są. Nie kreujemy, nie ustawiamy (ok, czasem podkradamy Wam Wasze ślubne detale, by uwiecznić je na bardziej atrakcyjnym tle 😉 ). Dążymy do tego, by nasze zdjęcia mogły opowiadać historię – tak piękną, jak Wasza Miłość!

Co jeszcze nas wyróżnia? Dyskretny sposób pracy w kościele. Bardzo szanujemy moment i miejsce, w którym się znajdujemy. Nie chcemy przeszkadzać ani Wam, ani kapłanowi, ani Waszym Bliskim w przeżywaniu liturgii.

A w trakcie sesji? Pozwalamy Wam na chwilę zapomnienia! To wszystko dzięki atmosferze, jaką staramy się stworzyć. Prowokujemy sytuacje, w których liczycie się tylko Wy i Wasze uczucia, przywołujemy najpiękniejsze wspomnienia, pozwalamy Wam zapomnieć o codziennych sprawach, by skupić się na romantycznej chwili, która właśnie trwa… albo wręcz przeciwnie – wspinamy się z Wami po drabinkach, włazimy w zarośla i stąpamy po brzeżku kładki… A wszystko po to, by stworzyć niepowtarzalne ujęcia z Wami w roli głównej 🙂

Dlaczego nasze zdjęcia są tak szczere i naturalne? Może dlatego, że sami tacy właśnie jesteśmy… Chętnie zażartujemy z Twoim przyszłym Teściem, zachwycimy się pysznym ciastem Twojej Mamy, ni stąd ni zowąd wyciągniemy z kieszeni agrafkę, by uratować muchę Pana Młodego, przybiegniemy na ratunek Świadkowej walczącej z suwakiem sukni Panny Młodej, a na podziękowaniach dla Rodziców uronimy łzę…

A może też dlatego, że - po prostu - lubimy naszą pracę. I ponoć... jest to po nas widać 😉

Dziękujemy za zaufanie, którym nas darzycie, wybierając właśnie nasz duet jako Waszych fotografów ślubnych oraz radość, o której mówicie nam po otrzymaniu i obejrzeniu zdjęć. To wszystko jest dla nas NAJLEPSZĄ MOTYWACJĄ!

Chcecie poznać nas bliżej? Nic prostszego! Spotkajmy się przy kawie i porozmawiajmy o tym, jak piękne mogą być Wasze zdjęcia ślubne!

– – –
W sezonie ślubnym 2016 Duet Fotografów otrzymał znak jakości Zankyou!